Ters İlişkide Bilinmesi Gerekenler

Ters ilişki özellikle batı toplumunda çok yaşanıyor gibi görülmesine rağmen aslında nerede ise Dünya’nın genelinde yaygındır. Özellikle kadınlığa adım atmadan önce kızların kızlık endişesi veyahut hamile kadınların korunması için ama en kaliteli ters ilişki için yapılması gereken bir kaç önemli detay vardır ve onlardan bahsedeceğiz bu yazımızda sizler için.

Erkeklerin de diğer erkekler ile sıklıkla kullandığı ters ilişki öncesinde altta kalan kısmın kesinlikle nerede ise bir gün önceden yeme içme faaliyetlerini hafifletmesi gerekmektedir. Bunlara ek olarak cinsel ilişki öncesinde ön temizlik babında tuvalet ihtiyaçları giderilmeli ve kazaların yaşanmaması için çaba gösterilmelidir. Anal yol vücudun iç kısmı olarak algılanabilir ve insanlarda en hızlı iyileşen yerler vücudun iç kısımlarıdır. Bu demektir ki ne kadar çok ters ilişki yaşarsanız yaşayın bir süre sonra o genişleme kaybolur ve yeniden açı çekmeye başlarsınız, tıpkı kızlık bozulması sırasında kadınların çektiği gibi.

Bu durumun ortadan kaldırılması için kesinlikle kuru yarak alınmamalıdır. Özellikle penis ve göt deliğinin kayganlaştırıcı ile yağlanması gerekmektedir. Ek olarak penis girmeden önce parmak ile göt açılabilir. Kişinin kendisini rahat hissetmesi kaslarının gevşemesine neden olacaktır. Anal ilişkide partneriniz ne kadar ön sevişmeye maruz kalırsa kas sistemi o kadar gevşer. Ek olarak yarak içeri girerken bir ya da iki defa çıkartılmalı ve tamamen sonrasında sokulmalıdır. Bu durum kayganlaştırıcının her yere eşit olarak yayılmasına neden olur.

Anal ilişki iç organların yan yana ve önemlilerinin olduğu bir noktadadır. Çok uçlarda büyük penisli erkeklerin karşısındaki insana zarar vermemesi için kesinlikle penislerinin tamamını kullanmamaları gerekmektedir. Bunlara ek olarak erkekler partnerlerinin G noktalarını bulmalıdır ve eğer küçük penisli iseler partnerin alta alındığı ve penisin tamamının girip, çıkmasının imkanlı olduğu pozisyon sona saklanmalıdır. Ek olarak partneriniz kadın veya erkek onun cinsel organları ile oynayabilmesine Müsaade edecek pozisyonlar verilmelidir ve boşalma sonrasında hemen penisin çekilmesi yerine partnere de eğer geç kalmış ise peniste sönme olana kadar giriş çıkış ile zaman verilmelidir.