Vücutta En Çok Zevk Veren Noktalar

İnsanlar sevişmeyi bilir ise bu demektir ki ölene kadar partnerleri ile araları her zaman iyi olacaktır ama bu iş de özellikle her alanda olduğu gibi deneyim ve zaman ister. Bir erkek veya bir kadın ile birlikte olurken onların en özel zevk veren noktalarını bulmak ve eğlenmek / eğlendirmek için çabalamak ancak tecrübe ister. Lakin sizlere vereceğim bu vücutta en çok zevk veren noktalar yazısı ile en azından hem kadına hem de erkeğe dair en özel yerleri keşif edecek ve daha kolay yolunuzu bulacaksınız kesinlikle.

Öncelikle hem erkeklerde hem de kadınlarda ortak zevk veren noktalardan başlamak istiyorum ve zevk verdirme şekillerinden. Sikişmek demek ile sevişmek demek tamamen birbirinden ayrı kavramlardır. Sikişmek için bir am ve yarak olması yeterlidir ama güzel bir sevişme için öncelikle parmak uçları ve dil gereklidir sonra kesinlikle dudaklar ve nefes. Yani sevişirken bedeninizi kullanırsınız, sikişirken de cinsel organlarınızı.

Hem kadınlar hem de erkekler kulak ve kulak çevresinden çok zevk alırlar. Kulak çevresinin nerede ise tamamı yalanma esnasında vücuda zevk verici sinyaller gönderirler ama yalandıkları sırasında nefes alan partner kulağın tamamen irkilmesine ve eşinin daha çok zevk almasına da neden olur ki bu da zaman alır. İyice yalanan kulak zaman içerisinde iyice hassaslaşır ve en ufak nefese ve hatta sese bile aşırı duyarlı olur.

Boyunlar da her iki cins için aşırı zevk verici yerlerden birisidir ve yalanması halinde dilin hafif hafif dokundurularak, hızlı bir şekilde karşıdaki kişinin aşırı zevk almasına neden olur. Bunlara ek olarak kadınların ve erkeklerin bir diğer ortak zevk alanları olan bölge de kesinlikle göbek ve yan yağ oluşum kısımlarıdır. Bu kısımlar hem dil uçları ile hem parmak uçları ile dokunarak uyarılabilir hem de nefes alış verişi sırasında oluşan sürkülasyon ile hassaslaştıktan sonra aynen kulak gibi aşırı bir uyarıcı olabilir.

Farklılaşan noktalar ise genelde kadınlarda am ile göt deliğinin ortasında olan kısmın yalanması zevk verirken erkeklerde kem sik kesesinin hem de göt deliğinin yalanması ile değişir.